Najczęściej zadawane pytania

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na ten temat, przeczytaj Regulamin serwisu

Serwis aktualizowany jest po ukazaniu się nowego wydania publikacji Serwis Płatnika ZUS.

Wydawcą serwisu jest Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Redakcja Publikacji Serwis Płatnika ZUS współpracuje ze specjalistami, którzy swoją wiedzą wspierają naszych Czytelników już od 14 lat. Zmiany przepisów, pojawiające się kolejne ich interpretacje, a także – co bardzo ważne dla Czytelników – wytyczne ZUS powodują, że rozliczenia z ZUS nie są proste. Eksperci podpowiadają, w jaki sposób prowadzić je, aby uniknąć błędów i nieprawidłowości.  
Aby poznać kilku z naszych ekspertów, proszę kliknąć tutaj

Oto jak, krok po kroku, zacząć korzystać z serwisu i publikacji Serwis Płatnika ZUS:

  • Proszę kliknąć w „OFERTA” i wybrać odpowiednią dla siebie. W formularzu rejestracyjnym proszę wpisać dokładnie wszystkie swoje dane (pola oznaczone * są obowiązkowe). 
  • Proszę zwrócić uwagę na poprawność wpisanego adresu e-mail. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu na przycisk "wyślij", wyślemy emailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
  • Na podany przez Państwa adres e-mail przyjdzie wiadomość, a w niej login i hasło. Po kliknięciu w LOGOWANIE (prawy górny róg strony) proszę wpisać swój login i hasło w odpowiednie rubryki, następnie proszę kliknąć Zaloguj.

 

E-mail wysyłamy w ciągu 48 godzin. Zawiera on indywidualną nazwę użytkownika (login) i hasło, które umożliwiają rozpoczęcie korzystania z serwisu.

Dopiero od momentu, gdy otrzymają Państwo ten e-mail, liczy się pierwszy miesiąc abonamentowy.

W przypadku, gdy zapomną Państwo, jak brzmi login, proszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl .

W tym przypadku proszę kliknąć tutaj. Po wpisaniu swojego adresu email, zostanie automatycznie wysłane do Państwa nowe hasło (przyjdzie na Państwa adres email).

W każdej chwili można zrezygnować z korzystania z serwisu i publikacji Serwis Płatnika ZUS. Wystarczy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl, lub faksem (22) 617 60 10.

Aby się z nami skontaktować, proszę wysłać e-mail na adres: serwis_zus@wip.pl. 
W sprawach subskrypcji proszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta: cok@wip.pl, 
faks (22) 617 60 10. 

Adres: 

Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
ul. Łotewska 9a
03-918 Warszawa
Fax: 22 617 60 10
Email: cok@wip.pl

E-mail

Dane kontaktowe

  • Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
  • ul. Łotewska 9a
  • 03-918 Warszawa
wiper-pixel